5.päeva ettepanekud koolide juhtkonnale

Nüüdseks on edukalt #klassiväljakutse selja taga. Viimase päeva ülesandeks oli kiusamisvaba nädal kokku võtta ja ühiselt klassiga koostada ettepanekud oma kooli juhtkonnale, et tulevikus oleks koolis vähem kiusamist. Rõõm oli näha, et lapsed võtsid asja tõsiselt ja ka koolijuhtkond oli meeldivalt üllatunud ning võttis teemat tõsiselt. Selle nädala lõpuks on igaljuhul kõik klassid võitnud – parema ja toredama koolikeskkonna!

Ettepanekuid oli väga erinevaid, peamiselt keskenduti koolikeskkonna paremaks muutmisele ja erinevatele tegevustele. Mõned paremad nopped siin:

Tabivere Põhikooli 7 klass kasutas interaktiivset keskkonda oma ettepaneku presentatsiooniks: http://www.getloupe.com/v/caw9zl8g?r=u

 

Põhjalikult võttis kokku kiusamisvabanädala Valga Priimetsa Kooli 4b ja 3b klass:

Direktoriga kohtumine ja kokkuvõttev raamat tervest nädalast!

Valga Priimetsa Kool 4b

Antsla Gümnaasiumi 5a klass mõtles suurelt ja võttis oma nädala kokku blogis – http://wwwloodus-loodus.blogspot.com.ee/2017/04/klassivaljakutse-nr-5-7042017.htmlAntsla Gümnaasium 5a

Jüri Gümnaasiumi 4c klass meisterdas lausa õppevideo

Gustav Adolfi Gümnaasiumi 1 a klass meisterdas toreda päikese-ettepaneku:

Gustav Adolfi Gümnaasium 1a

A. Kitzbergi nimeline Gümnaasiumi 4b klassi esindajad vestles väga põhjalikult direktoriga, kuidas muuta koolikeskkonda.

Kuresssaare Vanalinna Kooli 6a klassil olid sellised toredad ettepanekud:

Kuressaare Vanalinna Kool 6a